Cami Jammer

  • Ürün Kodu: 200

Cami Jammer

Yeni Nesil Cep Telefonları için Özel Üretim. Çoğu jammer modeli artık yeni nesil teknolojide üretilen akıllı telefonların sinyallerini kesmemektedir. Bu ürünümüz ile 3G - 4G Avea, Vodafone, Turkcell bütün operatörlerin sinyallerini rahatlıkla kesebilirsiniz.

Günümüz şartlarında kullanılmak üzere hazırlanmış olan bu yeni ürünümüz ile artık istenmeyen zamanlarda cep telefonlarının çalmasına son...

Cami Jammer ürünümüz ağırlıkta camilerimizde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bir üründür. İbadet esnasında istenmeden çalan telefonlardan artık kurtuluyoruz. Firma olarak 2005 yılından günümüze cami jammer, toplantı odaları için jammer, taşınabilir jammer, çanta jammer, full band jammer, gibi çeşitli kategorilerde sinyal kesici üretmekteyiz. Sinyal Kesici Fiyatları olarak en ucuz jammer ı en kaliteli ürün olarak sizlere sunmayı ilke edinmiş durumdayız.

Teknik Özellikleri ;

Etki Alanı ; 100 - 500 m2 ( Bulunduğuz bölgedeki baz istasyonunun yakınlık uzaklık mesafesine göre değişmektedir. Eğer sinyal kesiciyi kullanacağınız yerin yakınlarında baz istasyonu var ise bu etki alanı 100 m2 ye kadar düşebilmektedir. )

Etkilediği Frekanslar ; Gsm 800 - 900 - 1800 Mhz / 3G 2200 Mhz / 4G 700 Mhz - 2.6 Ghz

Çıkış Gücü ; 10 Watt

Ağırlık ; 1.7 Kg

Renk ; Gri

Boyut ; 190 - 50 - 170 mm

Çalışma Süresi ; 24 Saat

Cami Jammer, Sinyal Kesici, Jammer Fiyatları, Taşınabilir Jammer, Full Band Jammer, Çanta Jammer, Cemır Fiyatları,

  • Cami Jammer

Benzer Ürünler

Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 10 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 20 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 30 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 50 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Cami Sinyal Kesici

Cami Sinyal Kesici

CAMİ JAMMERSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar, piya..

Etiketler: cami jammer, sinyal kesici, jammer fiyatları, jammer fiyatı, cemır fiyatları,