Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

  • Ürün Kodu: 204

SİNYAL KESİCİ JAMMER 50 WATT

Son teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...

Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. 

Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar, piyasadaki ucuz Çin Malı sinyal kesicilerle kıyaslanamaz. 

Çin Malı sinyal kesicilerde ısınma,yanma ve sinyal kesmeme gibi bir çok problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bizim ürettiğimiz sinyal kesicilerde ise bu gibi problemlerle karşılaşmanız mümkün değildir. Bu gibi problemlerle karşılaştığınızda ise firmamızdan her türlü destek verilmektedir. Çin Malı cihazlarda satın aldığınız firma ürünün arkasında durmamakta ve garanti koşullarını geçersiz saymaktadır. 

Bu ürünü camilerde herhangi bir yere duvara asarak dikkat çekmeden kullanabilir ve %100 sonuç alabilirsiniz. 

Piyasadaki Çin malı sinyal kesiciler 3G, 4,5G frekanslarını bloke etmez. Bunun nedeni Türkiye'deki frekans aralığı ile Çin'deki üretim frekans aralığının farklı olmasıdır. 
Örneğin Türkiye'de yayına başlayan 3G frekans aralığı 2100/2145.

( Turkcell 2100/2115 arası –Vodafone2115/2130 arası – Avea 2130/2145 arası)

ÇİN mallarındaki frekans aralığı 2100/2200 olarak üretilmiştir, geniş bant aralığı olduğu için cihazın tesiri 1-2 m den öteye geçmeyecektir.

Firmamızın üretmiş olduğu bu son ürün 800 m2 alanda etkilidir.

Cihazımızın herhangi bir montaj işlemi yoktur. Yapmanız gereken tek şey sadece cihazın fişini prize takıp çalıştırmak. Bu şekilde 24 saat kesintisiz cihazımızdan faydalanabilirsiniz. 

700/800/900/1800/2100/2600 / 3G ve 4,5G frekansta çalışan tüm cep telefonlarının iletişimini keser.

Etkilediği Şebekeler: DCS / CDMA / GSM / TDMA / PCS / AMPS / LTE / WIMAX

Besleme: 220 V 

Çıkış Gücü : 50 W

Çalışma Sıcaklığı: -40° C ~ +60° C

Boyutlar: 30 x 15 x 8 cm.

Ağırlık: 490 gr.

Camilerde bu cihazın kullanımı kesinlikle yasak değildir. Diyanet İşleri Başkanlığının resmi web sayfasında bu konu ile ilgili genelge yayınlamıştır. 

Cihazın engelleme kapasitesi kapalı alanda 1000 m2 olup, kullanacağınız alanın yakınlarında herhangi bir baz istasyonu bulunmaması gerekmektedir. Şayet kullanacağınız alanın 1 km den yakınında herhangi bir baz istasyonu varsa bu durumda yapmanız gereken daha yüksek güçlü sinyal kesicilerimizi tercih etmeniz gerekir. 


  • Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

Benzer Ürünler

Cami Jammer

Cami Jammer

Cami JammerYeni Nesil Cep Telefonları için Özel Üretim. Çoğu jammer modeli artık yeni nesil teknolojide üretilen akıllı telefonların sinyallerini kesmemektedir. Bu ürünümüz ile 3G - 4G Avea, Vodafone, Turkcell bütün operatörlerin sinyallerini rahatlı..

Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 10 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 20 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 30 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Cami Sinyal Kesici

Cami Sinyal Kesici

CAMİ JAMMERSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar, piya..

Etiketler: jammer fiyatları, jammer çeşitleri, sinyal kesici jammer fiyatları, sinyal kesici modelleri, sinyal kesici fiyatları, cami jammer, cami jammer fiyatları,