Dinleme Cihazı Engelleyici Casus Böcek Jammer

  • Ürün Kodu: AKD-433V

Profesyonel uzun mesafeli dinleme cihazları UHF ve VHF bantlarından yayın yapmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bu casus böcek jammer cihazı da özellikle uzun mesafe frekans grubunu bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar. 

En az 100 metrekare kapalı ve açık alandaki dinleme cihazı frekans aralıklarında çalışan tüm uzun mesafe ortam dinleme cihazlarının iletişimini kesen etkili bir sinyal kesici jammer cihazıdır.

Uzun mesafeli böcek dinleme cihazları 400-450 Mhz ve 700-790 Mhz frekanslarından yayın yapmaktadır. Verici cihazın (böcek) gücüne göre mesafe ortalama 100-3000 metre arası değişmektedir.

Bu tür cihazları engellemek için aynı frekans aralıklarını bloke eden bu türden bir cihaz tercih etmek gerekir.

"Dinleme cihazlarını engelleyen Jammer cihazları" gibi pek çok sitede benzer cihazlar etiketlenmektedir ancak bu cihazlar sadece GSM  veya GPS grubunu bloke eden standart jammer cihazlarıdır.

  • Dinleme Cihazı Engelleyici Casus Böcek Jammer

Etiketler: Dinleme cihazı engelleme, Böcek jammer, casus böcek, casus dinleme, gizli dinleme cihazı, dinleme cihazı engelleyici, böcek frekans bozucu, böcek frekans bloke, böcek yayın kesme, böcek bozucu, dinleme cihazı bozucu