GSM Jammer

GSM Jammer

Cep telefonlarının GSM şebekesiyle iletişimini kesen, konuşma, mesajlaşma ve 3G - 4.5G internet fonksiyonlarını engelleyen GSM sinyal kesici jammer cihazlarımız.

Ofis, işyeri, ev, toplantı salonu, cami, sinema, kütüphane, okul, ve benzeri mekanlarda kullanılabilecek gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruma altına alan, rahatsızlıkları engelleyen frekans bozucu cihazlarımız uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

GSM jammer ürünlerimizin kullanılacağı yerde 220 volt şebeke elektriği olması yeterlidir. Cihazın fişini prize takıp açma kapama düğmesine basarak kullanmaya başlayabilirsiniz, bunun dışında başka bir kurulum yapmanız gerekmez. Eğer antenler harici ise cihazı çalıştırmadan önce antenlerini de takmalısınız, aksi taktirde cihazınız zarar görebilir.

Belirtilen şekilde bu GSM jammer cihazlarımız çalıştırıldığı anda ilgili frekansları keserek sizin için temiz ve güvenli bir alan oluşturmaktadırlar.Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

Sinyal Kesici Jammer 10 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 10 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

Sinyal Kesici Jammer 20 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 20 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

Sinyal Kesici Jammer 30 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 30 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..

Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

Sinyal Kesici Jammer 50 Watt

SİNYAL KESİCİ JAMMER 50 WATTSon teknoloji ile üretilmiş yepyeni ürünümüz artık stoklarımızda...Türkiye genelinde binlerce camiye sinyal kesici veren firmamız, son teknoloji sinyal kesicileri üretmeye devam etmektedir. Son teknoloji ile üretilen ..