Jammer Çeşitleri Nelerdir?

GSM (Cep Telefonu) Sinyal Kesici: Cep telefonlarının şebekeyle iletişimini kesen, konuşma, mesajlaşma ve 3G - 4.5G internet fonksiyonlarını engelleyen jammer cihazlar.

GPS Yer Belirleme ve Takip Sinyal Kesici: Yer belirleme cihazlarının, araç - kişi takip cihazlarının ve diğer GPS cihazlarının iletişimini engelleyen jammer cihazlar.

Dron Savar Jammer: Drone, multikopter, quadcopter, RC helikopter gibi uzaktan kumandalı İHA frekanslarını bloke eden cihazlar.

Wi-Fi Sinyal Kesici: 2.4 ve 5.8 Ghz kablosuz (wi-fi) yayınları bloke ederek bu frekansları kullanan modem, gizli kamera, dinleme cihazı vb. cihazların iletişimini keser.

Bluetooth Sinyal Kesici: Bluetooth ile olan iletişimi keserek özellikle sınavlarda kopya çekilmesini önlemek amacıyla kullanılan cihazlar.

RF Jammer: Uzaktan kumanda, telsiz ve benzer cihazların yayınlarını keser.

UHF-VHF- Lo-Fi Jammer: Casus böcek dinleme cihazlarını ve telsizleri engelleyen cihazlar.

Full Bant Sinyal Kesici: Tehdit oluşturabilecek tüm frekansları bloke ederek tam koruma sağlayan en güçlü jammer cihazlarıdır. 1mhz ile 6Ghz arasını tamamen bloke edebilirler.

---

Sabit Jammer: 220 volt ile çalışan, ev, ofis, işyeri, cami vb. ortamlarda kullanılan iç mekan cihazlardır.

Portatif Jammer: El tipi, bataryalı ve şarj edilebilir nitelikte küçük jammer cihazlardır.

Çanta Jammer: Askeri amaçlarla sırt çantası şeklinde, kişisel ve kurumsal amaçlarla bond çanta şeklinde tasarlanmış cihazlardır. 

Araç Jammer: Askeri ve diplomatik alanlarda, özellikle konvoy koruması için üretilmiş, yüksek güçte ve etkide jammer cihazlarıdır. 

Cami Jammer: Camilerde ve diğer ibadet alanlarında kullanılan, ibadet sırasında cep telefonlarının çalmasınıu engelleyici jammer cihazlar. 

Cezaevi Jammer: Açık, Yarı açık ve kapalı cezaevlerinde kullanılan cihazlar. 

VİP Jammer: Genellikle araç tipi veya çanta tipi olup, üst düzey koruma sağlayan cihazlar.

Askeri Jammer: Özellikle bomba engelleme ve muharebe engelleme amaçlı profesyonel jammer cihazlardır.

Drone Jammer: Drone (quadcopter), RC helikopter gibi uzaktan kumandalı İHA (UAV) frekanslarını bloke eden sinyal kesici cihazlar.


Tüm jammer çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz.