Taşınabilir Jammer

Taşınabilir Jammer

Yanınızda veya aracınızda bulundurabileceğiniz ve beraberinizde dilediğiniz yere götürebileceğiniz el tipi portatif sinyal kesici cihazların uygun fiyatları ile satışı firmamız tarafından yapılmaktadır.Dinleme Cihazı Engelleyici Casus Böcek Jammer

Dinleme Cihazı Engelleyici Casus Böcek Jammer

Profesyonel uzun mesafeli dinleme cihazları UHF ve VHF bantlarından yayın yapmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bu casus böcek jammer cihazı da özellikle uzun mesafe frekans grubunu bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar. En az 100 metre..

El Tipi Sinyal Kesici Jammer

El Tipi Sinyal Kesici Jammer

Şarj edilebilir lityum bataryalı, bu el tipi portatif jammer, 5-100 m2 alanda etkili olup 4.5G dahil tüm cep telefonu sinyallerini bloke eder.Elde, çantada, araçta rahatlıkla taşınabilir, portatif ve pratik kullanımlıdır.Ofis kullanımına da uygun erg..

Mini El Tipi GPS Sinyal Kesici

Mini El Tipi GPS Sinyal Kesici

Uzun mesafeli ve geniş bant aralığına sahip, tam profesyonel el tipi taşınabilir GPS sinyal kesici jammer.Tamamı yerli üretim olan bu taşınabilir GPS jammer cihazı ile L1, L2, L3 ve L4 kodlu GPS frekanslarının tamamını 300 metre mesafeye kadar bloke ..

Ses Kayıt Jammer

Ses Kayıt Jammer

Detaylı Ürün AçıklamasıMalzeme: Metal Renk: Siyahİşlev: Cep Telefonu, Kayıt Kalem, Ses, Gizli Mikrofon Ve Vb Olarak Ses Kayıt Cihazı. Güç kaynağı: AC 110-240V, DC 12VPil: Dahili 12 V 8000 mAhProfesyonel Ultrasonik Ses Kayıt Jammer Siyah Kararan Engel..